Výroba krovů Praha

Výroba krovů Praha

Výroba na míru

Vyrábíme krovy na menší stavby jako jsou garáže, kůlny, pergoly, zahradní domky a různé přístřešky. Krov patří mezi složitější konstrukce a pokud jste například stavitel, který si většinu stavby (garáž, zahradní domek, parkovací stání a podobné stavby) zajišťuje svépomocí, je možné že krov pro vás bude překážkou. Z tohoto důvodu nabízíme výrobu krovů pro vaši stavbu. Našim místem působení je výroba krovů Praha a střední Čechy.

Co je krov?

Krov je základní konstrukce střechy, která je nosná, vytváří tvar střechy a přenáší zatížení například od sněhu, větru, střešního pláště do nosných částí budovy. U klasických krovů se jedná o vázané střešní konstrukce. Krovy jsou tradičně dřevěné tesařské konstrukce.

Montáž krovu

Připravený krov namontujeme v dohodnutém termínu na vaši stavbu. Vše potřebné včetně jednotlivých částí krovu dopravíme na místo určení vlastní dopravou. Jedinou součinnost, kterou od vás budeme potřebovat je zajištění volného přístupu na stavbu a přístupové cesty a dále také zajištění přívodu elektrického proudu. Po dokončení stavby krovu provedeme celkový úklid po naší činnosti.

Jaké další navazující činnosti můžeme nabídnout?

Po dokončení stavby krovu můžeme nabídnout naše další související činnosti, jako je například pokládka střešní krytiny jakéhokoli typu, ať se již jedná o tašky, lehkou plechovou krytinu, asfaltový šindel nebo hliníkovou střešní krytinu. Dále také namontujeme okapové žlaby a svody podle určení.

Jak výroba krovů Praha probíhá?

Nejprve nás prosím kontaktujte na telefonních číslech: +420 608 701 974, +420 734 255 047 případně vyplněním a odeslání našeho kontaktního formuláře níže na této stránce. Po telefonické konzultaci se domluvíme na zaměření, případně na zaslání potřebných informací a poté vám zašleme cenu. V případě, že vám bude naše nabídka vyhovovat, zahájíme výrobu a montáž krovu. Velice dbáme na kvalitně odvedenou práci, jsme precizní a dodržujeme dohodnuté termíny realizací. Děkujeme za váš čas věnovaný návštěvě naší webové prezentace a budeme se těšit na případnou budoucí spolupráci.

POTŘEBUJETE SE NÁS NA NĚCO ZEPTAT?
VOLEJTE: +420 608 701 974  +420 734 255 047 

Přejete si nám poslat zprávu?

Vyplňte tento formulář a ozveme se vám ve velice krátké době.
DĚKUJEME