Patra na spaní Praha

Patra na spaní Praha

Výroba na míru

Stavby pater na spaní vyřeší využití volného prostoru v místech, která nejsou lehce přístupná. Patra na spaní vyrábíme přímo na zakázku v provedení podle přání zákazníka. Dokážeme využít volného místa bezezbytku tak, aby bylo lehce přístupné a bezpečné. Patra na spaní neboli také spací patra, snížená patra či patrové postele vyrábíme převážně ze dřeva. Dřevo je krásný přírodní materiál vhodný do každého bytu, domu, místnosti. Vrchní zpracování je poté prováděno podle dohody se zákazníkem a to buď průhledným lakováním, mořením do určitého odstínu či konečným barevným nátěrem. Hlavním regionem je pro naše patra na spaní Praha a střední Čechy.

Cenová nabídka patra na spaní

V případě, že máte zájem o stavbu patra na spaní, kontaktujte nás telefonicky, případně přes formulář uvedený na našich stránkách. Při prvním rozhovoru zjistíme vaši bližší představu a využití sníženého patra a domluvíme s vámi osobní schůzku. Při osobní schůzce obhlédneme vybraný prostor, zaměříme si jej a probereme s vámi představu o vzhledu patra. Následně vám do domluveného termínu vypracujeme cenovou nabídku s odhadem časové náročnosti realizace celé zakázky. Nabídku následně zašleme emailem. Pokud bude nabídka vyhovující domluvíme termín zahájení realizace. Obhlídka prostoru realizace a vypracování nabídky na stavbu je samozřejmě zdarma a zcela nezávazná. Realizace zakázek provádíme hlavně v Praze a středních Čechách.

Jak stavba patra na spaní probíhá?

Po odsouhlasení cenové nabídky a termínu realizace v daný den zahájíme vlastní stavbu patra. Zajistíme, předem připravíme a dopravíme na místo realizace materiál. Veškerý potřebný materiál si připravíme již před samotnou realizací v naší dílně a na místě provádíme samotnou konečnou montáž. Po dokončení montáže pracoviště uklidíme a předáme hotové patro objednateli. Časově nám samotná montáž na místě trvá většinou jeden pracovní den. Příprava a nákup vybraného materiálu je závislá na složitosti zakázky a aktuální dostupnosti materiálu u dodavatele. Domluvené termíny realizace pečlivě dodržujeme.

Jakou součinnost od zadavatele potřebujeme?

To, co potřebujeme od objednatele patra není nic náročného. Jedná se pouze o vyklizený prostor, kde bude stavba patra na spaní probíhat, zajištění elektřiny a přístupu, kterým bude možné dopravit jednotlivé prvky na místo samotné stavby.

Další informace

Patrové postele jsou vhodná do místností se zvýšeným stropem, kde snadno rozšíříte užitnou plochu místnosti. Ideální je, aby volná výška od matrace ke stropu místnosti byla alespoň 90cm pro pohodlné užívání. Pod samotným patrem je možné vytvořit různé poličky, skříňky, rozličné úložné prostory či pracovní místo se stolem a podobně. Je tedy možné plochu prostoru maximálně využít. Nejčastějším využití zvýšeného patra je místo na spaní tedy jako ložnice, ale často se také využívá a přímo zřizuje za účelem rozšíření úložných a skladovacích prostor v kancelářích, skladech nebo prodejnách. Zřízením vestavěného patra změníte estetiku daného prostoru o nový dominantní prvek. Při stavbě patra za účelem ložnice je ideální, pokud to daný prostor umožňuje, aby velikost patra byla větší, než následně použitá matrace. Zajistíte si tak místo pro příruční knihovnu, různé poličky a podobně. Také pro přístup do patra doporučujeme spíše schody než použití žebříků, jeli to vzhledem k prostoru možné. Se stavbou pater máme mnohaleté zkušenosti a již celou řadu referenčních zakázek. V galerii této stránky uvádíme náhodně vybrané fotografie našich pater na spaní. Těšíme se na případnou spolupráci.

POTŘEBUJETE SE NÁS NA NĚCO ZEPTAT?
VOLEJTE: +420 608 701 974  +420 734 255 047 

Přejete si nám poslat zprávu?

Vyplňte tento formulář a ozveme se vám ve velice krátké době.
DĚKUJEME