Stavba pergol Praha

Stavba pergol Praha

Výroba na míru

STAVBA PERGOL, ALTÁNŮ A ZAHRADNÍCH DOMKŮ

Pergoly, altány či různé zahradní přístřešky jsou neodmyslitelnou součástí každé zahrady určené k odpočinku a relaxaci. Provádíme práce se dřevem a stavba pergol a altánů je jedním z našich hlavních oborů. Zahradní stavby stavíme v různých provedeních a to jak zastřešené, tak také nezastřešené, dále samostatně stojící v zahradě, případně jako prodloužení rodinného domu. Zakázky realizujeme kompletně na klíč včetně veškerého servisu. Zákazníkovi tedy odpadají jakékoli starosti ohledně stavby.

Jak stavba pergol, altánů a zahradních domků probíhá

Nejprve nás prosím kontaktujte telefonicky na číslech: +420 608701974, +420 734255047, případně přes kontaktní formulář uvedený níže nebo emailem na: info@dlahyvs.cz. Po probrání vaší základní představy o budoucí pergole, přístřešku či altánu si domluvíme osobní schůzku. Při osobní schůzce probereme podrobnosti a zaměříme vybraný prostor pro stavbu.

Následně vám v dohodnutém termínu zašleme cenový návrh včetně časového harmonogramu prací a možného termínu zahájení stavby. Pokud Vám bude vše vyhovovat, v dohodnutý termín stavbu zahájíme. Během konzultace vám doporučíme výběr vhodného materiálu a tak povrchové úpravy, včetně případné úpravy terénu a zodpovíme veškeré vaše případné dotazy. Dohodnuté termíny dodržujeme.

Jakou součinnost při stavbě pergol potřebujeme?

Od zákazníka potřebuje při stavbě pergol přístup na místo realizace, který umožňuje bezproblémovou dopravu materiálu a zajištění přívodu elektřiny.

Základní rozdělení malých zahradních staveb

 

Pergola

Pod pojem pergola většinou schováváme různé zahradní stavby ať jsou již zastřešené či nezastřešené a ať mají či nemají nějakou obvodovou zeď. Z pohledu stavebního zákona je pergola „loubí lehké konstrukce, porostlé popínavými rostlinami, které tvoří vzdušné zastropení“. Pergola je tedy nejčastěji stavěna z trámů a latí tak, že její vrchní část je vzdušná bez střešní krytiny a umožňuje tak pnutí rostlin.

Přístřešek

Jedná se o stavbu, která nemá alespoň jednu obvodovou stěnu a je zastřešená. O přístřešek se z pohledu tavebního zákona jedná také v případě že bude stavba zcela bez obvodových stěn.

Zahradní domky na nářadí

Zahradní domky na nářadí jsou používány převážně k ukládání hlavně zahradnických potřeb, jako jsou sekačky, pily, slunečníky, lavičky, bazény, ruční zahradnické nářadí a mnoho dalšího. Využití zahradních domků může být také jako vhodný skladovací prostor například pro sezonní pneumatiky a podobně.

Další informace o stavbě pergol

Stavíme všechny druhy zahradních staveb kompletně na klíč podle zadání zákazníkem. Po dokončení stavby předáváme hotové dílo bez vad a po důkladném finálním úklidu. Námi postavená pergola, altán či zahradní domek je tedy ihned možné používat. Zákazník tedy nemá se stavbou žádné další starosti či náklady. Hlavním regionem naší působnosti je Praha a střední Čechy.

Děkujeme za Váš čas věnovaný našim stránkám a budeme se těšit na případnou spolupráci.

POTŘEBUJETE SE NÁS NA NĚCO ZEPTAT?
VOLEJTE: +420 608 701 974  +420 734 255 047 

Přejete si nám poslat zprávu?

Vyplňte tento formulář a ozveme se vám ve velice krátké době.
DĚKUJEME