Opravy podlah

Opravy podlah Praha

Výroba na míru

Podlahy v rodinných domech, bytových domech, panelových domech nebo například v historických objektech mají určitou životnost, která je úměrná zátěži dané podlahy. Mohou se však přihodit situace, které životnost dané podlahy výrazně zkrátí tím, že dojde na podlaze k nějakému poškození. Poškození může být mechanické, či například působením nějaké chemické látky či reakce na podlaze. V tuto chvíli přicházejí na řadu opravy podlah prováděné různými technologiemi.

Není vždy nutné a asi ani chtěné přistoupit přímo k renovaci či výměny podlahy. V mnoha případech (a jedná se o většinu případů) postačí naplánovat s rozmyslem vhodné opravy podlah, které jsou takto postižené. Dobře zvolená oprava podlahy výrazně ušetří jak finanční rozpočet, tak většinou také čas, který je nutný pro uvedení do původního stavu.

Jaké podlahy je možné opravovat?

V podstatě je možné opravit jakoukoli podlahu, vždy záleží na rozsahu poškození. Nejčastěji však opravujeme podlahy dřevěné, podlahy korkové, umělé plovoucí podlahy, linolea, marmolea a PVC. Dále je také možná oprava průmyslových a betonových podlah.

Jaké opravy podlah nejčastěji provádíme?

Mezi nejčastěji opravovaná poškození na podlahách patří rýhy a škrábance, výtluky, příliš velké rozestupy mezi jednotlivými dílci podlahy, fleky a skvrny od chemických látek, bobtnání a zvlnění podlahy, díry a různé praskliny.

Jak opravit podlahu?

Zvolení správného postupu opravy se odvíjí od samotného materiálu, ze kterého je daná podlahy vyrobena.

V případě plovoucí podlahy se nejčastěji používá na malá poškození v podobě vlasových škrábanců a drobných nedostatků retušovacích fixů. Pokud ovšem máme na podlaze škrábance hlubší a větší použijeme spíše druh opravy s pomocí tvrdého vosku. Jestliže je poškození ještě většího rozsahu je nutné vyměnit celý díl plovoucí podlahy.

Opravu vinylové podlahy v případě menšího drobného poškození provedeme pomocí speciálního bezbarvého laku či s pomocí speciální opravné sady. Pokud je poškození většího rozsahu je třeba vyměnit celý díl podlahy. Pokud je podlaha položena z role, je třeba vyříznout poškozenou část a vložit nový kus. Je vždy nutné dbát aby na sebe navazoval vzor.

Dřevěnou podlahu je možné v případně místně přebrousit a přelakovat. Je také možné použít opravné sady, tmely a tvrdé vosky. Větší poškození je řešeno výměnou celých dílců. Pokud jsou škrábance po celé podlaze, nebo je podlaha zašlá je vhodné ji přebrousit a přelakovat.

Jak oprava podlahy probíhá

V případě, že máte poškozenou podlahu a přejete si její opravu, kontaktujte nás telefonních číslech: +420 608 701 974, +420 734 255 047 případně vyplněním a odeslání našeho kontaktního formuláře níže na této stránce, nebo e-mailem na: info@podlahyvs.cz

Domluvíme si s vámi termín osobní návštěvy na místě dotčené podlahy. Při osobní návštěvě vám zodpovíme veškeré dotazy spojené s opravou podlahy a také doporučíme vhodný postup opravy. Poté vám zašleme v dohodnutém termínu konkrétní cenovou nabídku na opravu podlahy včetně časového harmonogramu prováděných prací. Pokud vám bude cenová nabídka vyhovovat, dohodneme termín zahájení samotné realizace zakázky. Osobní návštěva včetně konzultace a vyhotovení konkrétní cenové nabídky je samozřejmě zdarma.

V případě realizace zakázky od vás budeme potřebovat nutnou součinnost, která obnáší zajištění vstupu a přístupu na samotné místo realizace a přívod elektrického proudu. V průběhu realizace zakázky vám rádi zodpovíme všechny vaše případné dotazy.

Budeme se těšit na případnou spolupráci.

POTŘEBUJETE SE NÁS NA NĚCO ZEPTAT?
VOLEJTE: +420 608 701 974  +420 734 255 047 

Přejete si nám poslat zprávu?

Vyplňte tento formulář a ozveme se vám ve velice krátké době.
DĚKUJEME