Pokládka střech

Pokládka střech Praha

Výroba na míru

Pokládání střech patří mezi práce na stavbě domu či domku případně garáže, které je třeba provést řádně a precizně. Při pokládce střech musí být dodržen správný postup s ohledem na druh pokládané krytiny a vlastnosti střechy. Naší činností a hlavním regionem poskytovaných služeb je pokládka střech Praha a střední Čechy.

Pokládka střech Praha – co vše můžeme nabídnout

Pokládku střech provádíme jak na nové stavby, tak také na starší stavby v rámci výměny střešní krytiny. V případě výměny střešní krytiny zajistíme také likvidaci staré střešní krytiny, kterou z původní střechy odstraníme. Po dohodě se zákazníkem zajistíme nákup a dopravu nové střešní krytiny na místo pokládky. Specializujeme se na pokládání střech u drobných staveb, jakou jsou parkovací stání, garáže, pergoly, zahradní domky či menší rodinné domy a podobné stavby. Zákazníkovi také poradíme s výběrem vhodné krytiny pro jeho stavbu s ohledem na konstrukci stavby, sklonu střechy a dalších parametrů které ovlivňují samotný výběr.

Jak nás kontaktovat?

Nejprve nás prosím kontaktujte na našich telefonních číslech +420 608 701 974, +420 734 255 047, případně zasláním vyplněného formuláře níže na této stránce. Při základním telefonickém rozhovoru, u kterého probereme váš požadavek si domluvíme osobní schůzku na místě realizace vaší zakázky. Při obhlídce místa realizace pokládky střechy zodpovíme veškeré vaše dotazy. Následně v dohodnutém termínu zašleme na váš e-mail konkrétní cenovou nabídku včetně časového harmonogramu prováděných prací. Pokud vám bude naše cenová nabídka vyhovovat, upřesníme si termín, kdy započneme práce na vaší střeše.

Osobní prohlídka, konzultace a zaslání následné cenové nabídky je zcela nezávazné a samozřejmě zdarma.

Jak pokládka střech probíhá?

Záleží, zda se jedná o výměnu staré střešní krytiny za novou či zda je předmětem práce čistě pouze pokládka nové střešní krytiny. V každém případě budeme v dohodnutý den a hodinu na místě realizace připraveni zahájit dohodnuté práce.

Pokud se jedná o výměnu staré střešní krytiny za novou, začneme s rozebíráním původní střechy a odklízením krytiny do připraveného kontejneru. Po odstranění původní krytiny důkladně zkontrolujeme stav krovu, laťování, bednění a v případě, že je třeba některé části, které nebyli při prvotní schůzce viditelné vyměnit informujeme zadavatele a domluvíme další postup. V případě, že je konstrukce a podklad v pořádku započneme s pokládkou střechy.

Jediným naším nepřítelem může být nepřízeň počasí. Vždy tedy sledujeme předpověď počasí a zahájení prací přizpůsobujeme tak, aby nám do rozdělané práce nenapršelo. Je tedy možné, že v případě špatných metrologických podmínek zahájení prací po dohodě se zadavatelem mírně upravíme.

Jakou součinnost od vás potřebujeme?

Součinnost, kterou potřebujeme není nijak náročná ani složitá. Potřebujeme pouze volný přístup ke střeše vašeho objektu včetně okolního prostoru, přívod elektřiny a volnou přístupovou cestu k objektu.

Závěrem

Kvalita pokládky vhodně zvolené střechy je rozhodujícím faktorem pro správnou funkčnost a dlouhou trvanlivost. Při pokládce je důležité dbát na to, aby krov, laťovaní a bednění bylo v bezvadném stavu a kvalitě. U samotné pokládky se musí dodržovat postup doporučovaný samotným výrobcem dané krytiny. Pokud bude toto vše dodrženo, bude vaše střecha sloužit dlouhá desetiletí bez nutnosti jakéhokoli zásahu.

V případě, že plánujete pokládku nebo výměnu střechy budeme rádi, pokud se na nás obrátíte.

POTŘEBUJETE SE NÁS NA NĚCO ZEPTAT?
VOLEJTE: +420 608 701 974  +420 734 255 047 

Přejete si nám poslat zprávu?

Vyplňte tento formulář a ozveme se vám ve velice krátké době.
DĚKUJEME