Parkovací stání

Parkovací stání Praha

Výroba na míru

Ne vždy je možné postavit zděnou garáž i pokud vlastníte pozemek. Může se stát, že nebudete splňovat požadavky stavebního úřadu, případně vám soused nedá dodatečné svolení, pokud budete blízko jeho pozemku. Stavba vlastní garáže se stává nerealizovatelná. Zůstává tedy ještě možnost postavit si zastřešené parkovací stání neboli parkovací přístřešek.

Proč stavět parkovací stání?

Ano pokud není možné postavit plnohodnotnou garáž, případně ani garáž jako takovou sami nechcete například z estetických důvodů, parkovací stání může postačovat. Zastřešené parkovací stání zajistí, aby na váš vůz nepršelo, nepadalo listí či nesvítilo přímé slunce. Vhodně postavené zastřešené parkovací stání může v některých případech zajistit vstup do domu takzvaně suchou nohou.

Jak vlastně vypadá parkovací přístřešek?

Většinou se jedná o otevřenou dřevěnou stavbu, která nemá stěny, ale je opatřena pevnou střechou. Někdy je možné použít jako stěnu parkovacího přístřešku například stěnu domu u kterého je přístřešek postaven, nebo některou stěnu postavit plnou. Stále se však bude jednat o otevřenou stavbu bez vrat a dveří.

Co vám můžeme nabídnout?

Věnujeme se všem možným stavbám ze dřeva. Ať se již jedná o stavby v interiéru jako například patra na spaní, tak také v exteriéru jako jsou různé přístřešky, kůlny či právě parkovací stání. Konstrukci vašeho parkovacího stání vyrobíme z pevných trámů a střechu z domluveného materiálu. Celá stavba se koncipuje tak, aby přirozeně zapadala do původního prostředí. Naši práci provádíme pečlivě a dodržujeme domluvené termíny realizací.

Jak bude realizace zakázky probíhat?

Nejprve nás prosím kontaktujte na telefonních číslech: +420 608 701 974, +420 734 255 047 případně vyplněním a odeslání našeho kontaktního formuláře níže na této stránce. Po zjištění vaší představy si domluvíme osobní schůzku na místě realizace samotné stavby parkovacího přístřešku. Na schůzce prokonzultujeme detaily stavby, umístění stavby a zkontrolujeme místo stavby. Dále probereme také vzhled samotného přístřešku.

Na základě osobní schůzky vám v domluveném termínu zašleme konkrétní cenovou nabídku včetně časového harmonogramu prací, který jak jsme již uvedli dodržíme. Pokud vám bude naše nabídka vyhovovat, dohodneme termín zahájení prací. Naše návštěva na místě realizace, osobní konzultace a následná cenová nabídka je zdarma a je zcela nezávazná. Osobní návštěvu potřebujeme z důvodu abychom mohli připravit konkrétní a přesnou cenovou nabídku.

Po domluvě všeho potřebného přichází na řadu samotná realizace stavby. V dohodnutý termín zahájíme stavbu a budeme postupovat podle časového harmonogramu. Po hrubé stavbě stání zastřešíme domluvenou krytinou, a nakonec celou stavbu opatříme vybranou lazurou či nátěrem

Co od vás potřebujeme?

Základní součinnost, kterou od zákazníka potřebujeme je volný přístup na místo realizace a to takový, aby bylo možné dopravit kromě strojů také materiál. Dále je ideální, pokud je na místě realizace možnost připojení elektrické energie, není to ale podmínkou. Vaše osobní přítomnost během realizace je vždy výhodou, ale není nutná.

Závěrem

Parkovací přístřešek je hotový, zbývá vám ho jen předat. Po dokončení stavby je samozřejmostí provedení kompletního úklidu spojeného se stavbou. Úklid samozřejmě provádíme průběžně. Nyní si přístřešek přijdete prohlédnou, zkontrolovat a převzít.

Parkovací přístřešky získávají poslední dobou čím dál větší oblibu, jelikož kromě dobrého vzhledu jsou také nároky na jejich stavu oproti klasickým garážím cenově nízké a časová náročnost nesrovnatelně kratší.

POTŘEBUJETE SE NÁS NA NĚCO ZEPTAT?
VOLEJTE: +420 608 701 974  +420 734 255 047 

Přejete si nám poslat zprávu?

Vyplňte tento formulář a ozveme se vám ve velice krátké době.
DĚKUJEME