Pokládka podlah Praha

Pokládka podlah Praha

Výroba na míru

Zakoupením nové podlahy vše teprve začíná. Již tedy máte za sebou výběr podlahy. Podlahu jste si vybrali s ohledem na materiál a také takovou, která se vám líbí. Někteří prodejci Vám ji přivezou, někdy si musíte zajistit dopravu sami. Ať je to jakkoli, nejnáročnější část při budování nové nebo rekonstruované podlahy je teprve před vámi, touto částí je její správné položení. Pokládka podlah se musí provádět pečlivě a podle přesně daného postupu. Každý druh podlahové krytiny má svůj doporučený postup pokládky a stejně tak je daný doporučený postup pokládky výrobcem.

Co vše zařídíme v rámci pokládky podlahy

Pokládání podlah je pouze zlomek z celého procesu výstavby či renovace vaší podlahy. Také k tomu tak přistupujeme a v rámci domluvené spolupráce našim klientům nabízíme komplexní služby spojené s podlahou. Mezi naše služby patří zejména: – Nákup vybrané podlahy přes naše smluvní partnery (Breno) – Doprava podlahy na místo pokládky – Odborné položení podlahy – Úklid po položení podlahy Zajistíme tak v případě vašeho zájmu komplexní službu, při které se již o nic dále nemusíte starat. Kompletně zajištěnou a položenou podlahu si pouze převezmete.

Jaké podlahy pokládáme?

Věnujeme se všem běžným druhům podlahových krytin, které se používají v domácnosti, kancelářích, hotelech a obchodních prostorách. Jedná se tedy především o:

  • Koberce
  • Plovoucí podlahy
  • Linolea
  • PVC
  • Vinylové podlahy
  • Dřevěné podlahy

V rámci našich služeb také doporučíme vhodnou podlahu pro daný prostor a účel tak, aby vydržela co nejdéle a hodila se do interiéru.

Pokládání koberců

Koberce patří mezi nejvíce používané podlahové krytiny vůbec. Jejich velkou výhodou je obrovský výběr barev, ze kterých jsou vyrobeny a různých motivů, dále mají také izolační schopnosti, jsou příjemné pro chůzi a tlumí hluk kroků.

Pokládku provádíme jak pro metrážové koberce určené do komerčních prostor (zátěžové), tak také pro metrážové koberce určené do bytů a domů a kobercové dlaždice.

Pokládání plovoucí podlahy

Plovoucí podlahy mají velice dobré akustické vlastnosti, které zabraňují přenášení zvuků do jiných místností. Pokládka plovoucích podlah patří mezi rychlejší a další výhodou je minimální vznik odpadu a nepořádku.

Pokládáme plovoucí podlahy ze všech možných materiálů, mezi které patří například laminátové plovoucí podlahy, dřevěné plovoucí podlahy, korkové či dýhované.

Pokládka dřevěných podlah

Pokládání dřevěných podlah provádíme podle druhu podlahy, zda se jedná o systém plovoucí podlahy, parketové podlahy, prkenné podlahy či jiné.

Do jakých prostor podlahy pokládáme?

Podlahy pokládáme převážně do bytů, domů, kanceláří, škol, školek obchodních center či prodejen, úřadů nebo nemocnic a dalších. Počtem metrů čtverečních plochy nejsme nijak omezeni.

Cena pokládky

Cena za položení podlahy je určena především součtem všech zajištěných služeb, celkovým počtem položených metrů čtverečních podlahy a samotné náročnosti – členitosti. Cenu vám tedy rádi sdělíme na základě konkrétního rozpočtu ke každé zakázce.

Co tedy dělat?

Nejprve nám prosím zavolejte na telefonní čísla: +420 608 701 974, +420 734 255 047 , případně nám odešlete formulář uvedený na konci této stránky. Domluvíme se s vámi na zcela nezávazné schůzce v místě realizace pokládky. Na základě této schůzky vám v dohodnutém termínu zašleme cenovou nabídku na poptávané práce včetně odhadované časové náročnosti samotné realizace. Pokud budete s naší nabídkou spokojeni domluvíme termín zahájení prací.

POTŘEBUJETE SE NÁS NA NĚCO ZEPTAT?
VOLEJTE: +420 608 701 974  +420 734 255 047 

Přejete si nám poslat zprávu?

Vyplňte tento formulář a ozveme se vám ve velice krátké době.
DĚKUJEME