Renovace dřevěných podlah

Renovace dřevěných podlah

Výroba na míru

Chystáte se na rekonstrukci podlahy? Provádíte rekonstrukci celého domu? Nebo jen máte pocit, že vaše stávající podlaha již není to co bývala a chystáte se ji vyměnit? Ať je to jakkoli, je na zvážení, zda je vyloženě nutné původní dřevěnou podlahu vyměňovat za novou, nebo ji nechat od naší společnosti renovovat. Renovace dřevěných podlah v mnoha případech zajistí, že vaše podlaha bude opět vypadat jako nová a nebude nutné ji kompletně měnit.

Jak starou podlahu je možné renovovat?

Při rozhodování, zda budete podlahu renovovat, či ji bude nutné vyměnit nehraje roli samotné stáří podlahy jako takové, ale její stav. Jako příklad můžeme uvést dřevěné podlahy, které najdeme na hradech a zámcích při prohlídkách. Tyto podlahy pamatují celé generace majitelů a návštěvníků těchto památek a jsou stále v krásném a plně funkčním stavu. Je to dáno tím, že je o tyto podlahy pečováno a jsou na nich po celou dobu prováděny nejen údržby, ale také drobné či větší opravy a ve větším časovém odstupu renovace. Na stáří podlahy tedy nezáleží, záleží na aktuálním technickém stavu dané podlahy.

Proč renovovat starou podlahu?

Důvodů pro renovaci staré podlahy je zcela jistě několik. Uvažme, že podlaha, kterou chcete renovovat je v domě od jeho postavení. Je tím zaručeno, že jednotlivé dřevěné dílce podlahy jsou již dávno správně usedlé, podlaha se nebude vlnit, je stářím vytvarovaná a spáry mezi jednotlivými dílci se již také nezvětšují. Nečeká vás tedy nějaké nemilé překvapení v podobě zvlnění podlahy a vytvoření nečekaných spár mezi jednotlivými dílci podlahy. Podle míry poškození podlahy jako takové se odvíjí zcela jistě vítaná finanční úspora od nákupu nové podlahy. Při výměně podlahy musíte také počítat s kompletní demontáží staré podlahy, kompletní přípravy podkladu pro položení nové podlahy a odvozu odpadu na skládku. Výhodná je tedy rekonstrukce podlahy z více důvodů.

Kdy je podlahu možné renovovat?

Rozhodnout, zda je možné podlahu renovovat nebo již nastal čas na její kompletní výměnu nemusí být vždy úplně jednoduché. Do rozhodování vstupuje ihned několik faktorů, jakými jsou například míra poškození podlahy, do které spadají hloubky vrypů, různé díry v podlaze, praskliny případně poškození podlahy působením různých chemikálií. Dalším určujícím faktorem je kontrola, v jakém stavu se nachází samotný podklad podlahy, dále jaká je velikost spár a v jakém stavu je samotné uchycení podlahových dílců. Po kontrole a zhodnocení celkového stavu přichází na řadu rozhodnutí o renovaci či celkové výměně

Renovace dřevěných podlah – jak postupovat?

Pokud si nejste jisti tím, zda starou dřevěnou podlahu renovovat, či vyměnit, kontaktujte nás na telefonních číslech: +420 608 701 974, +420 734 255 047, případně přes kontaktní formulář uvedený níže na této stránce nebo emailem na: info@podlahyvs.cz. Dohodneme si termín naší osobní návštěvy na místě realizace. Při naší návštěvě vám zodpovíme veškeré dotazy a zhodnotíme stav, v jakém se aktuálně vaše dřevěná podlaha nachází.

Po důkladné obhlídce vám v dohodnutém termínu zašleme cenovou nabídku na rekonstrukci či výměnu podlahy včetně časového harmonogramu prací. Návštěva, konzultace a následné vypracování cenové nabídky je samozřejmě zcela zdarma.

Jak bude renovace dřevěných podlah probíhat?

Pokud vám bude naše cenová nabídka vyhovovat, zahájíme renovaci podlah v dohodnutém termínu namístě realizace. Od vás budeme potřebovat součinnost v podobě umožněného přístupu na místo realizace a připojení k elektrické síti. Vše ostatní si již zajistíme sami včetně potřebných materiálů a pomůcek.

Závěrem

Vaši podlahu zrenovujeme tak, aby její funkčnost byla zachována na další dlouhá desetiletí, včetně vhodné konečné povrchové úpravy. V průběhu samotné renovace vám velice rádi odpovíme na veškeré vaše otázky včetně vysvětlení, v jaké fázi renovace se právě nacházíme.

Renovace dřevěných podlah provádíme již mnoho let a máme za sebou reference jak z menších zakázek typu rodinných domků, tak také z historických objektů v centru Prahy a dalších měst ve středních Čechách.

Budeme se těšit na případnou spolupráci.

Provádíme renovace dřevěných podlah podle předem zvoleného postupu. Dřevěné podlahy přebrousíme, vytmelíme a následně kvalitně nalakujeme do zvoleného odstínu.

Obsah stránky právě připravujeme.

Pokud se s námi potřebujete spojit, kontaktujte nás telefonicky na číslech: +420 608701974, +420 734255047, případně přes kontaktní formulář uvedený níže nebo emailem na: info@dlahyvs.cz.

Děkujeme

POTŘEBUJETE SE NÁS NA NĚCO ZEPTAT?
VOLEJTE: +420 608 701 974  +420 734 255 047 

Přejete si nám poslat zprávu?

Vyplňte tento formulář a ozveme se vám ve velice krátké době.
DĚKUJEME